Biz Kimiz

Firmamız Hakkında

Sistemedya ekibi , profesyonel elektronik çözümler üreten bir firmadır. Elektronik çözümlerimizi, yaratıcı ve teknik gücü yüksek olan ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Hizmetlerimiz ve servis desteğimiz %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak sağlanmaktadır. İlke edindiğimiz ilk konu sizlerin memnuniyeti ve hayal ettiklerinizi gerçekleştirebilmektir. Tüm çabamız ve irademiz bu ilke üzerine kuruludur.

“Siz teknolojiye değil, teknoloji size uymalı…” ilkesiyle ürettiğimiz ürünlerimiz ile, iş süreçlerinde, teknolojiden yararlanmanın karışıklık, zorluk ve sıkıntı yaratacağı düşüncesini ortadan kaldırıp, tamamı ile müşterilerimizin rahatlığını ve süreç yönetimlerindeki kolaylığı en yüksek seviyeye gelmesini hedeflemekteyiz.

 1. time-line
  Aralık, 2008
  İlk Tohumlar

  Sistemedya firmasının ilk tohumları atıldı. Siz teknolojiye değil, teknoloji size uysun sloganı ile yola çıkıldı. Piyasanın özel yazılım ihtiyaçlarını karşılamaya başladık.

 2. time-line
  Mart, 2010
  Ürünlerin Doğuşu

  Estetik ve Güzellik sektörünün ihtiyacı olan süreç takip yazılımını geliştirdik. Bu yazılım sayesinde Türkiye'deki Estetik ve Güzellik Merkezlerine ulaştık. DrKlinik yazılımının ilk temelleri atıldı. Ayrıca tüm sektörlere web tasarım hizmeti vermeye başladık.

 3. time-line
  Ocak, 2012
  Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

  İnternet siteleri tanıtım ihtiyacı duymaya başlayınca, arama motoru optimizasyonu ortaya çıktı. İnternet sitelerinin bilinirliğini arttırmak için SEO hizmeti vermeye başladık. Sosyal Medya Danışmanlığı hizmeti ile bu bilinirliği daha da kaliteli bir hale getirdik. Ayrıca, dijital pazardaki yerinizi alabilmeniz için E-ticaret sistemleri kurmaya başladık.

 4. time-line
  Eylül, 2014
  Toplu Sms

  Müşterilerinize kolay ve kaliteli şekilde ulaşabilmeniz için Toplu Sms konusunda gerekli tüm entegrasyonları profesyonelce gerçekleştirdik.

 5. time-line
  Mayıs, 2015
  Yerel Seo

  SEO hizmetinin ihtiyacı arttıkça kapsamı genişlemeye başladı. Yerel SEO ağınızı kurarak işletmenizin kolayca bulunabilmesini sağladık.

 6. time-line
  Ocak, 2016
  Web Teknolojileri

  İnternetin hayatımızın her alanında yer alması sayesinde tüm teknolojilerimizi web ortamına taşıdık. Web teknolojilerinin tüm nimetlerini kullanarak sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçladık.

Sistemedya ile Birlikte Her Platforma Ayak Uydurun

İşletmeniz Hayat Veren Profesyonel Elektronik Çözümler

Siz Teknolojiye Değil Teknoloji Size Uysun

Modern Dünyada İhtiyacınız Olan Elektronik Çözümler

Mükemmel Destek

Teknik Destek ekibimiz sorunlarınızı hızlı ve etkili bir şekilde çözmenize yardımcı olmaya devam etmektedir.

Müthiş Takım

Öncelikli hedefi iletişim olan uzman kadromuz, size çözümler üretmeye her zaman hazırdır.

Optimum Çözümler

Uzman kadromuz ile işletmenizin elektronik ihtiyaçlarını doğru şekilde saptayarak optimum çözümler üretiyoruz.