0

Sayfa hazırlanıyor...
Başarılarımıza Sizde Katılın

Neler Yaptık

Yaptığımız Bazı İşler

Multimo Akıllı Mobilya

● Hedef kitle analizinden sonra kitlenin aktif olduğu platformlarda marka bilinirliğini artırmaya yönelik reklam modelleri kullanıldı.
● Kullanıcılar web de aldıkları aksiyonlara göre kategorize edildi. Bu sayede siteyi daha nitelikli kullanıcılar ziyaret etti.
● Facebook, Instagram ve Google reklamları ile kullanıcılar Multimo Mağazalarına yönlendirildi.

Çalışmalarımız sonucunda; fiziksel olarak mağazaları ziyaret eden kullanıcı sayılarında, online marka bilinirliğinde ve kullanıcıların web sitesinde geçirdikleri sürede artış yaşandı.

Apera Health Group

● İşletmenin hedefindeki ülkelerde kullanıcıların niteliklerine göre reklam özelleştirme çalışmaları yapıldı.
● Kalite skorunu yükseltebilmek adına hedef kitleye yönelik kreatifler öne çıkarıldı ve reklamların performans takibi yapıldı.
● Sadece tek bir platformda değili, tüm platfromlarda hedef kitleye ulaşabilmek için reklam modelleri ve sağlayıcıları çeşitlendirildi.

Apera Health Group için çalışmalarımız sayesinde reklamların ilgi çekme oranı yükseldi ve PPC (pay per click) düşürülerek reklam bütçesinin daha verimli kullanılması sağlandı. Şirketin amaçları ile daha uyumlu bir hedef kitleye ulaşılarak geri dönüş yapan kullanıcıların müşteriye dönüşünde artış yaşandı. Bütçelendirme daha doğru yapılabildiği için rakip markalar arasında reklam maliyetlerini belirleyen marka konumuna gelindi.

Lea’s Pırlanta

● Rekabetin yüksek olduğu pırlanta sektöründe rakip markalara kıyasla daha düşük bütçelerle reklam çalışmaları yapıldı.
● Kullanıcıların satın alma stratejisi ve hangi platformlarda araştırma yaptıkları analiz edildi.
● Kullanıcıların karar verme kriterlerine göre (fiyat, tasarım, teslimat vb.) marka özelinde söylem oluşturuldu ve ilgili kullanıcıların karşısına getirildi.

Çalışmalarımız sonucunda marka bilinirliği ve mağaza alışverişleri arttı. Kullanıcıların markaya daha çok online kanallardan ulaştıkları tespit edildi. Buna bağlı olarak kullanıcı ilgisi kampanyalarla aktif tutuldu ve bu da şirket cirosunu yükseltmiş oldu.

İşinizi Gözünüzde Değil
Dijitalde Büyütün!

Biz dijital pazarlamayı seviyoruz siz sonuçları…

Potansiyel müşterilerinizi artırmak ve çevrimiçi hizmet tekliflerinizi geliştirmek için web sitenizi oluşturmamıza, yönetmemize ve optimize etmemize izin verin