0

Sayfa hazırlanıyor...

Web Tasarım

Projeni Başlat

Web Tasarım

Keyif veren web siteleri tasarlıyoruz.

Sıradanlık bizim dijital kitabımızda yok. Tasarımı seven ve müşterilerimiz için ekstra yol kat eden üst düzey profesyonellerden oluşan bir ekibiz.

Yaratıcı ekibimiz, web sitelerinde kullanılan tüm elementlere bütünsel bir yaklaşım getiriyor. Markanızın %100 benzersiz olmasını sağlamak için grafikleri ve bütün bileşenleri el işçiliği ile üretiyoruz.

Web sitenizi geliştirdiğimizde potansiyel hedef kitlenizden gelen ziyaretçi sayılarının artışını farkedeceksiniz. Web siteniz için geliştirdiğimiz her element, teknolojik yeniliklere uyum sağlayan açık uçlu bir mimari kullanır. Böylece her zaman bir sonraki geliştirme için hazırsınız.

KULLANICI DENEYİMİ

Kullanıcı Dostu Olun

Kullanıcı deneyimi, web sitenizi kullanmanın ne kadar kolay olduğu ile ilgilidir. Her şeyin sezgisel olmasını sağlıyoruz, böylece ziyaretçilerinizin web sitenizde ihtiyacı olan bilgiye nasıl ulaşacaklarını anlamak için bir kristal küreye ihtiyaçları olmayacak. Ayrıca, kuruluşunuzla bağlantı kurmak için bir dönüşüm hunisi oluşturarak stratejik bir kullanıcı deneyimi oluşturuyoruz.

DÖNÜŞÜM OPTİMİZASYONU

Dönüşümleri Alın

Ziyaretçileri müşterilere dönüştürmeye hazır olun. Amacımız, web sitesini ziyaret edenleri, gitmelerini istediğiniz yere ulaştırmak ve nihayetinde harekete geçirmek. Bir kullanıcının web sitenizde yaptığı her şeyi izleyebilir ve nasıl etkileşimde bulunduklarını görmek için verileri toplayabiliriz. Amacımız, insanların bir form doldurmasını, arama yapmasını veya canlı sohbet etmesini sağlamaktır. Dönüşüm anahtardır!

DUYARLI TASARIM

Adaptif Olun

Web sitenizi herhangi bir cihaza veya ekran boyutuna uyacak şekilde oluşturmak için duyarlı bir tasarım yaklaşımı benimsiyoruz. Böylece kullanıcılar markanızla etkileşime girerek ve mesajınızı özümseyerek harika bir deneyim yaşarlar. Görünüşe göre boyut gerçekten önemli.

WEB HIZI OPTİMİZASYONU

Hızlı Olun

Ziyaretçilerin gülümsemesini ve Google'ın sıralamanızı yükseltmesini sağlamak için web sayfası yükleme hızlarıyla performansı optimize ediyoruz. Kemerlerinizi bağlayın, çünkü daha yeni başlıyoruz.

GÖRÜNÜR OLUN

Fark Edilin

Yalnızca hızı özelleştirmekle kalmıyoruz, dokunduğumuz her site yerleşik bir SEO ile geliyor. Çalışmaya başladığımız andan itibaren, bir sonraki SEO kampanyanız, siz hazır olduğunuzda başlamaya hazırdır.

SSL GÜVENLİĞİ ETKİN

Güvenli Olun

Hem web siteleriniz hem de kullanıcılarınızın kişisel bilgileri için kritik güvenlik ve veri bütünlüğü sağlamanın yanı sıra SSL sertifikası, birçok yeni tarayıcı özelliği ve web uygulaması için bir gerekliliktir. Yalnızca güvenli web siteleri sunuyoruz, daha azını beklememelisiniz.