0

Sayfa hazırlanıyor...

Prodüksiyon

Projeni Başlat

Film & Prodüksiyon Hizmetleri

İstanbul ve İzmir'de bulunan ofislerimizde sizlere her türlü profesyonel prodüksiyon desteği ve drone çekimi hizmetleri sunuyoruz.

2009 yılından bu yana Reklam Fotoğrafçılığı ve Prodüksiyon hizmetleri verdiğimiz ajansımızda,2021 yılı itibariyle,tüm dünyanın sosyal medyada geçirdiği zamanı göz önüne alarak firmamız bünyesine; Sosyal Medya Yönetimi ve Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetlerini ekledik. Çağın Kanaat önderleri kategorisinde olan Influencerları ve birçok ünlüyü de markalarla buluşturduğumuz Influencer Marketing alanında da faaliyet göstermeye başladık.

Bu güne kadar çalıştığımız yüzlerce firma için kurumsal kimlikler tasarladık, yeni markalar oluşturduk, kampanyaları hayata geçirdik, pazarlama stratejileri ürettik. Yaratıcılığımız ve deneyimlerimizle değer katmaya devam ediyoruz.Yaptığımız her iş bizler için çok kıymetli ve her birinde ayrı heyecan yaşıyoruz, bizler Önemli İşler Dijital Ajans’ı ekibi olarak işimize duyduğumuz sevgi ve bağlılıkla siz iş ortaklarımızla kaliteli işbirlikleri yaparak, güçlü ve başarılı sonuçlar elde ediyoruz.