0

Sayfa hazırlanıyor...

İzmir Meyhaneleri

Blog | İzmir Meyhaneleri

İzmir Meyhaneleri yüzyıllardır neşelenilen, iç dökülen, sır paylaşılan, hemdert olunan en değerli yerlerden biri olma özelliğini taşıyor. Meyhane keyfi ise tazecik deniz mahsulleri, kendine has zeytinyağlı mutfağı ve Ege'nin hoşgörülü insanlarıyla Ege'de bir başka yaşanıyor. 

Eğlence ve lezzet söz konusu olduğunda Türkiye'nin en gözde şehirlerinden biri olan İzmir'de lokali kültürü her geçen gün artıyor. Bu artış aynı zamanda tavernalar arasındaki lezzet ve eğlence rekabetini de körüklüyor.

İzmir'de Meyhane demek lezzet demek, muhabbet demek, bütün sıkıntıları bir kenara bırakıp eğlenmek demek. İzmir'deki meyhane kültürü farklıdır. İzmir Meyhaneleri arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle günün yorgunluğunu atmak için doğru adres. Tabii ki, güvenilirlik en önemli kriterdir.

Modern yorumlarla hazırlanan mezeleri ve samimi atmosferi ile İzmir’in en güzel meyhanelerinden Berduşşş Meyhane, 2014 yılında İzmir Alsancak’ta kuruldu. O zamandan beri Alsancak’ın gittikçe gençleşen sokaklarında yeni nesle Yeni Nesil Meyhane anlayışıyla hizmet vermekte. Hadi kafa dağıtmaya, hadi eğlenmeye ya da hadi dertleşmeye dediğiniz her anda yanınızdadır. Akdeniz mezelerinden Hatay mutfağına, lokum gibi pişmiş etten taze balıklara zengin bir içerik sunan menüsüyle her damağa hitap etmeye çalışmaktadır. Biz sadece meze alırız diyene de, etsiz olmaz diyene de, hangi balığın mevsimi diye sorana da kapısı her zaman açık. Bireysel ya da iş amaçlı toplu rezervasyonlarınızda da fix menüsünden yararlanabilirsiniz